top of page

HİZMETLERİMİZ

implant and crown

İMPLANTOLOJİ

Bir diş implantı, eksik bir dişin kök kısmının yerini alan metal bir parçadır. Diş implantı üzerindeki abutment (protezi taşıyan kısım) bir uzantısına yapay bir diş (kron) yerleştirilir ve size gerçek bir diş görünümü verir.

radiography dental

CERRAHİ

Ağız cerrahisi, diş hekimi tarafından ağzınızın ve çenenizin içinde veya çevresinde gerçekleştirilen herhangi bir cerrahi prosedürü ifade eder.

smile design

GÜLÜŞ DİZAYNI

Hastaların hayallerindeki simetrik, gurur verici gülümsemeye ulaşmalarına yardımcı olmak için çeşitli diş hizmetlerini birleştirir.

smile

PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ

Diş protezi, eksik bir dişin yerine geçen veya diş kusurlarını örten bir tedavidir. Tedavi seçenekleri arasında implantlar, kronlar, köprüler, protezler ve kaplamalar bulunur ve bunların bazıları çıkarılabilir veya kalıcı olarak ağzınıza sabitlenebilir.

braces

ORTODONTİ

Diş ve çene anormallikleriyle ilgilenen diş hekimliği dalıdır. Ortodontik bakım, diş telleri gibi malzemelerin kullanımını gerektirir. Çoğunlukla dişlerin hem sağlık hem de estetik açıdan tedavisi ve düzenlenmesi ile ilgilenir.

periodontology

PERİODONTOLOJİ

Periodontolojist, diş ve diş eti,peridodontal dokular gibi destekleyici yapıların herhangi birinin hastalıkları ve tedavisi ile ilgilenen bir uzmandır. 

root canal

ENDODONTİ

Diş özü ve dişin köklerini çevreleyen dokularla ilgili diş hekimliği dalıdır. "Endo" Yunanca "iç" anlamına gelir ve "odont" Yunanca "diş" anlamına gelir. Endodontik tedavi veya kanal tedavisi, dişin içindeki yumuşak pulpa dokusunu tedavi eder.

dental kids
PEDODONTİ

Pediatrik diş hekimleri kendilerini bebeklikten gençlik yıllarına kadar çocukların ağız sağlığına adamıştır. Çocukluğun çeşitli evreleri boyunca bir çocuğun dişlerine, diş etlerine ve ağzına bakacak deneyim ve niteliklere sahiptirler.

dental tomography
TOMOGRAFİ

Dental volumetrik tomografi, incelenecek bölgenin enine kesitsel görüntüsünü alan bir görüntüleme yöntemidir. Bu yöntem ile normal filmde görülemeyen detaylar her açıdan görülebilmekte, istenilen tedavi uygulanmakta, ağız ve diş problemleriniz kolaylıkla çözülebilmektedir.

bottom of page